302

302 je kompaktní a přenosný mixážní pult se třemi analogovými vstupy XLR se špičkovými Lundahl transformátory, přepínatelnou citlivostí Mic/Line, Phantomovým a T-napájením, limetry, high-pass filtry apod.

552

Mixážní audiorekordér 552 je vybaven pěti analogovými vstupy osazenými XLR konektory se spínatelnou Mic/Line citlivostí.

633

633 je kompaktní mixrekordér se šesti analogovými vstupy a možností nahrávání až do deseti stop na SD a CF paměťové karty.

664

664 je jednou z vlajkových lodí nabídky mixrekordérů firmy Sound Devices, který je vybaven šesti analogovými vstupy, čtyřmi výstupy a možností nahrávání do deseti, potažmo šestnácti stop na SD či CF karty.

688

688 je splněný sen zvukařů po celém světě, jedná se o mixážní audiorekordér s dvanácti analogovými vstupy a možností nahrávání až do šestnácti stop na SD či CF karty.

722

Superkompaktní dvoukanálový rekordér 722 nabízí dva XLR vstupy se spínatelnou citlivostí Mic/Line, phantomovým napájením, limitery a high-pass filtry. Konektivita digitální formátů je zajištěna AES3 a AES3id vstupy.

744T

744T je výkonný a přitom kompaktní čtyřstopý audio rekordér, vybavený dvojicí XLR vstupů s přepínatelnou citlivostí Mic/Line, volbou formátu, phantomovým napájením 48V, filtry a limitery. Druhá dvojice vstupů s TA3 konektory umožňuje připojení dalších dvou zdrojů signálu.

788T-SSD

Pokud potřebujete audio rekordér s osmi vstupy, nahráváním až do dvanácti stop, komfortní ukládání nahrávek na různá média či připojení mixážní konzole nebo USB klávesnice, tak 788T-SSD splní perfektně vaše očekávání.

970

970 je odolný 64 stopý rekordér, který je schopen nahrávat monofonní či polyfonní WAV soubory v rozlišení 24 bit/48 kHz z kteréhokoliv ze 144 vstupů.

CL-12

Dvanáctistopý kontroler s tahovými fadery a tlačítky pro přímé ovládání funkcí rekordérů řady 600.

CL-6

CL-6 je přídavný kontroler pro vstupy 6 až 12 rekordérů 664 a 688.

MixPre-3

Přenosný mixážní audiorekordér se třemi vstupy nahrávající až do pěti stop.

MixPre-6

Přenosný mixážní audiorekordér se šesti vstupy nahrávající až do osmi stop.

MixPre-D

MixPre-D je výkonný miniaturní mixážní pult se dvěma Mic/Line XLR vstupy, phantomovým napájením a možností rozšíření o vstupy 3 a 4. Vyniká možností připojení výstupu přes USB rozhraní.

SL-6

Slotový a napájecí modul pro tři bezdrátové přijímače a akumulátor NP1. Rozšiřuje možnosti rekordérů řady 600.

USBPre 2

USBPre 2 je přenosné audio rozhraní pro nahrávání do notebooku či stolního počítače. Navíc nabízí možnost režimu provozu jako nezávislý mikrofonní předzesilovač s A/D převodníkem.